MANA REKLAM


İç ve dış mekanlarda özel noktalarda yarattığımız reklam mecraları ile birçok firmaya, etkili ve özel çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.

Deneyimli ve aktif kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sürekli yeni fikirler üretip algıda doğru seçicilik yaratarak sonuç odaklı çalışıyoruz.

“Doğru zamanda doğru yerde olmak kazancınızı artırır” ilkesini benimsemiş yaptığı işi kendisin ile özleştirmiş ekibimiz ile Siz değerli müşterilerimizin kazancını arttırmak için çözüm ortağınız olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yaratmış olduğumuz reklam mecraları, asansör içi reklam panoları, blok giriş panoları, otopark reklam panoları insert ve broşür dağıtımı ile nihai müşteriye doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Asansörlerimizde sizin içinde yerimiz var.

 

MANA PROMOSYON

Piyasaya girecek ürün, firma, marka veya hizmet bilinirliliğini ya da bunlar için değişik mecralarda yapılacak reklamlara yardımcı olarak hedef kitledeki bilinirliliğinizi yükseltmek Promosyonun başlıca özellikleridir.

Hızla gelişen ve gün geçtikçe küresel bir yapı kazanan ekonomik koşullarda, başarılı bir pazarlamayı amaçlayan firma ve markaların, hedef kitlesine en kolay ve ekonomik yollardan ulaşabilmesinin yolu Promosyondan geçmektedir;

Firmanızın ürün ve hizmetini tanıtmak,  Bilinirlik ve beğenilirlik düzeyini yükseltmek,  Markanın, tüketici hedef kitlesinin hep yanında olduğunu hissettirmek, 
pazar payını canlı tutmak ancak Promosyonla mümkün olabilmektedir.

Çünkü Promosyon, yazılı ve görsel reklamların ulaşamadığı noktalara, hedef kitlenin her türlü yaşam alanına ulaşabilmektedir.

Müşteriye ulaşmanın en etkili yolu Promosyondan geçer…

 

SOSYAL MEDYA

Mana Promosyon hizmetlerinden ve kampanyalarından sosyal medya aracılığıyla haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

sizi ziyaret edelim

HABERDAR OLUN

Bilgilerinizi paylaşmayacağız.
Copyright 2015 Mana Reklam